Místní potraviny apod.
Cesky...English
Sunday July 21st 2024
Welcome To Urban Garden Vítejte na stránkách UrbanGarden. Naším cílem je propagovat rostoucí pozitivní aktivity v Praze a České republice. Chceme pomoct sjednotit informace pro veřejnost a nabídnout místo pro výměnu informací o místních potravinách, receptech, zahradničení a farmách, místním podnikání atp.

O NÁS

PROGRAMOVÉ PROHLÁŠENÍ URBAN GARDEN/ MĚSTSKÁ ZAHRADA

Urban Garden je web pro lidi, které spojuje společný zájem a chtějí podporovat místní farmy a malé podniky, místní akce a služby, životní prostředí, propagace zdravých ideálů a zdravého životního stylu, současné kulturní aktivity a samozřejmě – zahradničení ve městě, a dozvědět se o nich více.

Chceme spolupracovat se všemi, kteří se zaměřili na pozitivní aspekty života v Praze a v České republice a také se trvale snaží udělat z místa, kde žijí, lepší místo pro život i v budoucnu.

Veškeré příspěvky v podobě článků, receptů, odkazů, názorů a konstruktivních nápadů k daným tematům jsou více než vítány. Děkujeme za váš zájem a doufáme, že se brzy ozvete!

ZAKLADATELÉ

Dean Selby

Dean Selby

Dean Selby je rodák ze státu Washington. Pracoval jako šéfkuchař a konzultant v restauracích v Evropě a na středním Východě od poloviny 90. let, jeho pražské projekty zahrnují Radost, Globe a Picante. Stále si můžete pochutnat na jeho vegetariánském Sloppy Joe v Radost FX café, na jehož menu se podílel od r. 1994.  • RSS